Z PASJI DO PIĘKNA!

FIRST VILLA & SPA to kameralne miejsce, w którym można się poddać zabiegom pielęgnacyjnym i relaksacyjnym na twarz i ciało, zabiegom medycyny estetycznej oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

 

Oferujemy naszym klientom rytuały pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz modelujące sylwetkę. Dzięki starannie wyselekcjowanej ofercie zabiegów opartej na uznanych, ekskluzywnych markach kosmetycznych znanych na całym swiecie, takich jak Is Clinical, Ericson, Dermalogica, Bioline, Lycon, Opi. Każdy klient będzie mógł doświadczyć na własnej skórze oczekiwanych efektów pielęgnacyjnych a dzieki podejściu naszych kosmetologów, również poczuć stan głębokiego  relaksu.
 
Współpracujemy również z lekarzami medycyny estetycznej gwarantując szeroki zakres usług i kompleksowe podejście do każdego problemu. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy wykorzystują podczas pracy najnowocześniejsze metody   i osiągnięcia światowej kosmetologii.

 

MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

NASZE USŁUGI

W naszym gabiniecie wykonają państwo m.in. usługi w zakresie:

 

-medycyna estetyczna

-zabiegi pielęgnacyjne

-depilacja laserowa

-masaże klasyczne i rehabilitacyjne

-pielęgnacja paznokci

Gotowa do pracy nad pięknem?

SKONTAKTUJ SIĘ

Pielęgnacja twarzy

Gdy chcesz wyjść naprzeciw swojemu zegarowi biologicznemu

Medycyna estetyczna

Makijaż Permanentny

Nadaj oczu piękne podkreślenie.

Zabiegi

 

Icoone to najbadziej precyzyjna walka z cellulitem i luźną skórą - głęboko zlokalizowanym tłuszczem i objawami starzenia się skóry.


ICOONE to urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii ROBODERM, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami ROBOTWINS. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż. urządzenie Icoone dużo bardziej precyzyjnie dociera do wszystkich niedostępnych miejsc.

 

Promocja:

1 zabieg - 50 minut - 280,-

10 zabiegów - 500 minut - 1999,-

NOWOŚĆ W FIRST VILLA SPA

DEPILACJA LASEROWA IPL + RF to obecnie najbardziej nowoczesna i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia za pomocą impulsu pulsacyjnego światła i prądów o częstotliwości radiowej.

 

Co ważne jest ona praktycznie bezbolesna, krótkotrwała, a w rękach doświadczonego lekarza lub kosmetologa nie powoduje skutków ubocznych Często używane określenie " depilacja ", nie jest w odniesieniu do proponowanego zabiegu zupełnie poprawne poniewaz tak naprawdę depilacja to jedynie czasowe usuwanie włosa, a w konsekwencji jego odrost po pewnym czasie (ma to miejsce np. w czasie wyrywania włosów przy pomocy wosku, goleniu maszynka itp). Przeprowadzana dzięki urządzeniu IPL - RF epilacja polega natomiast na usunięciu włosa na zawsze. Dla pełnego zrozumienia istoty depilacji laserowej konieczna jest znajomość budowy mieszka włosowego, faz wzrostu włosa oraz jego zróżnicowania w zależności od obszaru ciała.

 

Cena zabiegu - od 99,- 

DEPILACJA LASEROWA IPL

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

First villa & spa. Z pasji do piękna

Łomianki | ul. Warszawska 71B

tel. 22 751 51 75

kom. 533 19 11 82

mail spa@villa-spa.pl

First Villa&SPA by Internetnowy. All right reserved 2016

Depilacja

Przywróć delikatność Twojego ciała.

Pielęgnacja dłoni i stóp

Piękne dłonie i stopy.

Laseroterapia

Zabiegi na ciało

Przywróć delikatność Twojego ciała.

STRONA GŁÓWNA

O NAS

OFERTA

PROMOCJE

KONTAKT

HOTEL

GALERIA

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 10.00 -22.00
sobota: 10.00 - 20.00

Imie i nazwisko
Numer telefonu
Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Solarium

Dotyk słońca na Twojej skórze.