BOTOX

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI BOTOXEM

Nadmierna potliwość występuje najczęściej w okolicy dłoni, stóp i pach. Osoby cierpiące na nadpotliwość wiedzą jak dolegliwość ta jest uciążliwa w codziennym życiu.
Jest kilka metod leczenia nadmiernej potliwości: stosowanie antyperspirantów, jonoforeza, leki przeciwmuskarynowe, leki z grupy beta-blokerów, leki uspokajające, techniki relaksacyjne, psychoterapia lub akupunktura aż po zabiegi chirurgiczne. Metody te wykazują jednak krótkotrwałą skuteczność lub obarczone są dużą ilością objawów ubocznych.

Metodą, która daje szybki efekt i długotrwałą skuteczność oraz powoduje istotną poprawę jakości życia pacjentów dotkniętych nadpotliwością - jest leczenie botoxem. Sesja trwa około 30 minut. Po wstrzyknięciu niewielkiej dawki, Botox blokuje działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu. Skuteczność kuracji wykazuje indywidualne różnice u poszczególnych osób. Efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy do roku, potem można zabieg powtórzyć.

 

CENNIK:

dłonie, stopy i pachy od 999 PLN

First Villa&SPA by Internetnowy. All right reserved 2016

STRONA GŁÓWNA

O NAS

OFERTA

PROMOCJE

KONTAKT

HOTEL

GALERIA