ERICSON

MESOVIT - ALTERNATYWA DLA MEZOTERAPII

Czerpiąc z innowacji naukowych, Ericson Laboratoire opracowało Meso-Vit, nowy zabieg w linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tym rodzaju kuracji. Ponadto Meso-Vit  stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym. W zabiegu wykorzystuje się 2 urządzenia znacznie poprawiające wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Micro-Pick z rotacyjnymi mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skinjector poprawia wnikanie serum, fluidu oraz kremu dzięki plastikowym igłom, które – wibrując – stymulują mikrokrążenie.   
 
NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

Recepturę kosmetyków z linii Meso-Vit  oparto na składniku Phycosaccharide pozyskiwanym z algi Laminaria digitata, który jest bogaty m.in. w kwas mannuronowy. Phycosaccharide ma działanie przeciwzapalne, łagodzące oraz odbudowujące. Preparaty zawierają również starannie wyselekcjonowane witaminy. Witamina A reguluje proces keratynizacji oraz działa naprawczo, witamina C stymuluje syntezę kolagenu i ma działanie rozjaśniające, a witamina E działa antyrodnikowo i przeciwstarzeniowo. Preparaty zawierają ponadto wyciąg z melisy o działaniu przeciwzapalnym oraz oleje roślinne bogate w podstawowe kwasy tłuszczowe, które odżywiają i regenerują skórę.

                                                                                                                                         CENA - 280ZŁ

First Villa&SPA by Internetnowy. All right reserved 2016

HYDRA CLINIC - INTELIGENTNE NAWILŻANIE

Hydra Clinic Ericson Laboratoire to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.
 
Intensywność i skuteczność działania zabiegu Hydra Clinic oparta jest na działaniu czterech zaawansowanych biotechnologicznie składników aktywnych. W zabiegu Hydra Clinic wykorzystano biomymetyczny i biokompatybilny polimer LIPIDIUR , używany do tej pory w chirurgii, okulistyce czy w medycynie OTC.
LIPIDIUR to inteligentne hydrolipidy doskonale imitujące działanie NMF, wzmacniając jednocześnie barierę tkankową. Ich inteligencja polega na podwójnym działaniu FLIP-FLOP czyli nawilżaniu wewnątrz i na zewnątrz naskórka .Ze względu na strukturę 3D LIPIDURE posiada wyjątkową zdolność do optymalizacji poziomu nawilżenia skóry.

CENA - 260 PLN

ENERGY LIFT - MODELOWANIE OWALU TWARZY

Odmłodzić skórę o 10 lat w ciągu zaledwie 42 dni! Któż z nas nie marzył o tym, aby cofnąć czas i odzyskać młodość? To również jeden z podstawowych tematów badań prowadzonych na czynnikach wzrostu, które można już identyfikować i stymulować. Zainteresowaliśmysię szczególnie jednym z nich, FGF-2 (Fibroblast Growth Factor), ponieważ jest to czynnik wzrostu, który odgrywa ważną rolę w procesach zachodzących w obrębie skóry: rozmnażaniu komórek, gojeniu, produkcji kolagenu.
 

Powodów, dla których twarz staje się z wiekiem zbyt okrągła, jest wiele: nadmierna waga, zmęczenie, ciąża, zmiany hormonalne lub skłonności osobnicze. Pod skórą miejscowo odkłada się tłuszcz, który powoli przemieszcza się w dół twarzy. Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.

 

CENA - 280 PLN
 

ENZYMACID

MIKRODERMABRAZJA + PILING Z 9 KWASAMI =  PRZYSPIESZONE ZŁUSZCZANIE
Przyspieszone złuszczanie to jedna z metod stosowanych przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej w celu poprawienia niedoskonałości skóry. Powszechnie stosowane są mikrodermabrazja mechaniczna z użyciem kryształów tlenku aluminium oraz pilingi medyczne na bazie alfahydroksykwasów.
Ericsson Laboratoire proponuje podwójną metodę eksfoliacji: mechaniczną (mikrodermabrazja) oraz
chemiczną (wysokostężone kwasy owocowe), zainspirowaną metodami stosowanymi w medycynie estetycznej.
 
EFEKT NOWEJ SKÓRY
Dzięki przyspieszonemu złuszczaniu piling i mikrodermabrazja pozwalają pobudzić proces
odnowy komórkowej. Zabieg Novacid+ może być stosowany w przypadku wielu problemów skóry, takich jak: utrata jędrności, przebarwienia, nadmierne rogowacenie, blizny, zmarszczki powierzchniowe. Wykonywany regularnie pozwala odbudować równowagę fizjologiczną skóry, przywracając jej młodość i blask.

CENA - 240 PLN

ACTI BIOTIC - LECZENIE SKÓRY TŁUSTEJ, PROBLEMATYCZNEJ

Skóra tłusta jest zazwyczaj grubsza, a zatem bardziej wytrzymała. Jest także mniej podatna na przedwczesne starzenie się, jednak może ulegać uszkodzeniu przez częste stosowanie produktów pielęgnacyjnych, zawierających detergenty. Pogarszają one sytuację: zwiększają utratę wilgoci skóry i podwójnie stymulują gruczoły łojowe do działania. Skóra tłusta powinna być delikatnie oczyszczana specjalnymi produktami, z formułami regulującymi i matującymi. Ważna dla jej zdrowia jest codzienna pielęgnacja oparta na oczyszczaniu, złuszczaniu i nawilżaniu. Skóra tłusta, błyszcząca i łojotokowa potrzebuje przywrócenia równowagi i zmatowienia. Często występują na niej rozszerzone pory, zaskórniki oraz krosty. Te problemy można rozwiązać, stosując naszą linię produktów. Wiadomo jednak, iż na skórze tłustej często pojawia się trądzik, który nieodpowiednio leczony, może pozostawiać blizny. Ważne, żeby tego rodzaju skórę pielęgnować ostrożnie i skutecznie. Nasze laboratoria opracowały metodę, dzięki której można zaradzić wszystkim problemom tłustej skóry.

CENA - 150 PLN 

STRONA GŁÓWNA

O NAS

OFERTA

PROMOCJE

KONTAKT

HOTEL

GALERIA