PEELINGI

PEELING KWASEM MIGDAŁOWYM

Peeling migdałowy polecany dla skór młodych, tłustych oraz dojrzałych, naczyniowych i z przebarwieniami. Peeling całoroczny z zachowaniem ochrony przeciwsłonecznej. Skutecznie złuszcza, wygładza i rozjaśnia przebarwienia. Pobudza syntezę kolagenu, redukuje zmarszczki i lekko napina skórę. Działa przeciwzapalnie i łagodząco na zmiany naczyniowe, powodując ich częściową remisję. Dzięki właściwościom antybakteryjnym zmniejsza łojotok, ilość zaskórników i wykwitów trądzikowych. Nie podrażnia i nie powoduje dyskomfortu klienta, przy równoczesnej wysokiej skuteczności eksfoliacji.

 

Najczęstsze wskazania do peelingu migdałowego to: trądzik i blizny po trądziku, fotostarzenie skóry, skóra łojotokowa. Zabiegi mogą być wykonywane z częstotliwością co 14- 28 dni.

 

CENNIK

60 MINUT - 180 PLN

First Villa&SPA by Internetnowy. All right reserved 2016

PEELING KWASEM MLEKOWYM

Kwas mlekowy jest składnikiem warstwy hydrolipidowej skóry, gdzie odpowiada za procesy rogowacenia naskórka. Działa nawilżająco, odświeżająco, rozjaśniająco. Wygładza skórę przesuszoną i łuszczącą się, wzmacnia struktury kolagenowe skóry właściwej. Kwas mlekowy normalizuje procesy złuszczania naskórka w sposób bardzo delikatny. Jest również związkiem nawilżającym. Odblokowuje pory skóry i działa antybakteryjnie, dzięki czemu zapobiega tworzeniu ognisk zapalnych, czyli wszelkiego rodzaju wyprysków i zaskórników, jest pomocny przy trądziku.

 

Efekt: regulacja i stabilizacja poziomu wydzielania sebum, oczyszczanie kanałów łojowych, odblokowanie porów skóry.

 

CENNIK:

60 MINUT - 199 PLN

PEELING KWASEM SALICYLOWYM

Kwas salicylowy należy do hydroksykwasów. Posiada właściwości złuszczające oraz właściwości lipofilowe, silniejsze niż kwasy AHA. Jest pomocny w terapii trądziku - rozpuszcza cement międzykomórkowy, odblokowuje zaskórniki i reguluje wydzielanie łoju, działa również przeciwbakteryjnie. Jest szczególnie polecany w terapii trądziku pospolitego, szczególnie ze zmianami ropnymi.
 
Wskazania do peelingu salicylowego:  trądzik zwykły, zaburzenia barwnikowe: melasma, piegi, plamy soczewicowate, szorstkość skóry, fotostarzenie. 

 

CENNIK:

60 MINUT - 199 PLN

STRONA GŁÓWNA

O NAS

OFERTA

PROMOCJE

KONTAKT

HOTEL

GALERIA