ROLLER

INNO ROLLER

  Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń skóry w warstwie właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Dzięki temu następuje znaczne spłycenie zmarszczek, poprawa jędrności i kolorytu skóry.

 

Stymulacja INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, jednak nie powodując prawie żadnych skutków ubocznych. Stymulacja INNO-ROLLER to innowacyjna i niezwykle skuteczna terapia przeciwzmarszczkowa. Zabieg INNO-ROLLER polega na nakłuwaniu naskórka aż do skóry właściwej tworząc mikro-kanały. Kiedy struktura skóry zostanie w ten sposób przerwana, zaczyna ona produkować kolagen oraz elastynę w celu uzupełnienia ubytków. Ponadto INNO-ROLLER tworzy niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych, który pozwala na zwiększenie przenikania mezokoktajli nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę!

EFEKTY:

-niwelowania zmarszczek
-przywrócenia jędrności skóry
-usuwania blizn potrądzikowych
-leczenia rozstępów
-niwelowania cellulitu
-wzmocnienia osłabionych i wypadających włosów
-nawilżenia i zrewitalizowania skóry

Efekt widocznego napięcia i odżywienia skóry widoczny jest już po jednym zabiegu. Aby uzyskać trwałe rezultaty terapii należy wykonać serię 4-8 zabiegów w zależności od okolicy ciała. Odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi sesjami dobierany jest indywidualnie.

45 minut - 250 PLN

CENNIK

CENNIK

First Villa&SPA by Internetnowy. All right reserved 2016

STRONA GŁÓWNA

O NAS

OFERTA

PROMOCJE

KONTAKT

HOTEL

GALERIA